Essilor UE Gamma


Essilor UE Gamma Kalıpsız Sistemi
Sadelik ile hassaslık arasında tercih yapmak gereksizdir.
Essilor UE Gamma
Artık sadelik ve hassaslık arasında tercih yapmak gibi bir ikileme düşmeniz gerekmiyor. Essilor tüm çabasını Essilor UE Gamma sistemini her zaman en iyi yapmak için araştırma ve geliştirmeye odaklamıştır.

 

Deneyimimize dayanarak ve isteklerinizi dikkate alarak yenilik üretme stratejimizi sürdürdük ve böylece camın perdahını alma konusuna geldik. Bu yeni işlev, Yüksek Hassasiyetli tarama ve ve nilor kanalı sayesinde Essilor UE Gamma nin sunmuş olduğu performans geliştirme sürecinin bir parçasıdır.

Yüksek Hassasiyetli Tarama
Camın çerçeveye en iyi şekilde monte edilmesi için Yüksek Hassasiyetli tarama bir zorunluluktur. Bu, camın son halinin boyutlarını hesaplamada çok önemli olacak olan çerçeve nilor kanalı profilinin özelliklerini tanımlar.
Yüksek hassasiyetli tarama sayesinde, cam makineden çıktığında kusursuz olarak monte edilmeye hazırdır ve başka ayarlara ihtiyaç duymaz.

Essilor UE Gamma Camın Perdahını Alma

Essilor tarafından patenti alınmış yeni teknolojinin geliştirilmesi sayesinde; sizi camın perdahını alma işlemini yeniden keşfetmeye davet ediyoruz.
Bu hassas sonuçlandırma işlemi için gerekli bütün esnekliği sağlamak ve camın perdahını alma işleminin ultra pürüzsüz bir şekilde yapılmasını temin etmek için, sadece camın perdahını alma işleminde kullanılmak üzere Essilor UE Gamma'ya bir dişli monte ettik. Açısı camın şekline ve eüimine göre değişerek mükemmel sonuçlar ve güvenli çalışma sağlar.


Özel Nilor Kanalı

Camın şekline ve yatağına göre ayarlanmış otomatik nilor kanalı, yüksek kalitede sonuç elde etmeniz için şimdi kusursuz montaj garantisi sunmaktadır. Eğer işlerinizi istediğinize göre ayarlamak, naylon veya metal çerçevelerin zorluklarını ortadan kaldırmak isterseniz; ‘ kişiselleştirilmiş’ nilor kanalı size derinlik, genişlik ve konum gibi parametreleri ayarlama olanağı sunar.
Hangi tür nilor kanalı seçerseniz seçin, herşey öyle tasarlanmıştır ki, artık hiçbir montaj imkansız değildir.
 


Şekil Değiştirme
Faset ve nilor çerçevelerde şekil değiştirme özelliği zorunlu hale gelmiş ve Essilor UE Gamma nin işlevlerine dahil edilmiştir. Müşterinizin A, B, ve ½ ölçülerini değiştirerek kişiselleştirebilirsiniz. Bu fonksiyon özellikle çerçevenin yakın görüş noktasını büyütmeyi sağlar.
Merkezleme ekranında camı gerçek boyutları ile görüp kesime başlamadan önce defalarca deneme yapabilirsiniz.

 

Küçük Çerçeveler
Essilor cam kesme makineleri küçük çerçeveler dahil tümçerçevelerin camlarını keser. B boyutu alt limiti balıksırtı kesim için 19.5 mm, düz kesim için 18 mm dir. Kesim performasını dert etmeden moda olan çerçeveleri takip edebilirsiniz. Kolay sökülüp takılabilen cam tutucu aksesuarların değişmesi o kadar kolaydır ki küçük çerçeveler için cam kesmek çocuk oyuncağıdır.