Uzun Kargaburun Penseler

WESTERN

Uzun Kargaburun Penseler

İç tarafı düz, dış tarafı   yuvarlak, ince noktaları tutmak ve şekil vermek için uçlara doğru incelen çenelere sahip uzun kargaburun. Köprüleri, ped kodlarını ve sapları ayarlamak için kullanılır basitçe küçük vidaları tutmak için kullanılabilir.

 

              

                                    


WESTERN

Kargaburun

Normal uzunlukta iç tarafı düz, dış tarafı yuvarlak,   ince noktaları tutmak ve şekil vermek için uçlara  doğru incelen çenelere sahip kargaburun Köprüleri,   ped kodlarını ve sapları ayarlamak için kullanılır   basitçe küçük vidaları tutmak için kullanılabilir.

 


Eğri Uzun Kargaburun

Klasik genel amaçlı, eğri uçlu, uçlara doğru incelen çenelere sahip kargaburun. Ulaşılması zor alanlara ulaşmak için kullanılır.

  

 

           

                             

 


ESTERN

Oyuk Kargaburun

   Kapandığı zaman paralel olması için uçlar mükemmel   şekilde düzgünleştirilmiştir. Oyuk uçlar sayesinde eski
numaralı camlara   rağmen burun padlerinin sıkıca    tutulmasını ve ayar yapılmasını mümkün kılar. Saplarda      kullanıldığı zaman; camların çapak atma riski yoktur.  


 WESTERN

Yuvarlak Kargaburun

   Değişik burun padlerinin kollarını ayarlamak ve    yuvarlak şekilde eğmek için dizayn edilmiştir.   Her iki çene de uçlara doğru incelmektedir.

 


Vida Yerleştirici

   Vidaları yerleri yerleştirmek için uğraş vermeye son.   Eğri kargaburnunun ucundaki çentik, her tip vidanın   başını tutacak şekilde dizayn edilmiştir. Burun ped   vidaları ve yaylı menteşe vidaları gibi aşağı doğru   baskı uygulanması gereken vidaları için idealdir.